Bank Millennium – Czy warto stać się klientem tej instytucji?

Bądź finansowym dzikiem!

Bank Millennium – Czy warto stać się klientem tej instytucji?

millenium opinie

Konkurencja na rynku bankowym z roku na rok staje się coraz bardziej zauważalna zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firmowego. Banki oferują coraz atrakcyjniejsze warunki z dodatkowymi usługami, a różnice między ofertami poszczególnych banków powoli zacierają się. Na przestrzeni 5 ostatnich lat Bank Millennium, bardzo efektywnie uczestniczy w tym wyścigu, ciesząc się uznaniem klientów w Polsce. Jeśli chodzi o bank Millennium opinie są różne. Sprawdźmy zatem, co ciekawego ma do zaoferowania ta instytucja.

Oferta depozytowa banku Millennium

Bank Millennium nieprzerwanie od kilku lat promuje się jako bank przyjazny klientom. Głównym aspektem tej przyjazności jest konto 360, które zgodnie z ofertą jest absolutnie darmowe. Faktem jest, że najpopularniejsze konto osobiste w tym banku jest atrakcyjne pod względem kosztowym, jednak by konto faktycznie nic nas nie kosztowało, niezbędne jest spełnienie pewnych warunków. Prowadzenie konta oraz obsługa karty do konta jest jak najbardziej darmowa tylko wtedy, gdy klient zdecyduje się na zapewnienie przynajmniej jednego wpływu w miesiącu na kwotę minimum 1000 złotych. Dodatkowo w celu utrzymania darmowego konta, każdego miesiąca niezbędne jest wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą debetową lub Blikiem. Jeżeli te warunki nie zostaną spełnione, miesięczna opłata wyniesie 15 złotych, co stanowi całkiem duży wydatek. Jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe, tutaj oferta banku w żaden sposób nie wybija się spośród konkurencji. Najlepszą ofertą jest konto oszczędnościowe, które przez 62 dni daje nam maksymalnie 1% zysku w skali roku. Zwykłe lokaty terminowe mają oprocentowanie rzędu 0.5% w skali roku.

Oferta kredytowa banku Millennium

Oferta kredytowa banku Millennium jest natomiast atrakcyjniejsza, głównie z tego względu, iż różne rodzaje pożyczek są oferowane w zależności od naszej obecnej sytuacji. Jeżeli planujemy zawnioskować o pożyczkę gotówkową do 20 tysięcy złotych, RRSO wyniesie obecnie 14.35%, jednak nie zapłacimy żadnej prowizji. Jeżeli jednak naszym celem jest skonsolidowanie innych pożyczek, bank Millennium zaoferuje nam RRSO wysokości 8.1%. Ciekawą ofertą są też specjalne warunki dla osób, które pracują w branży ubezpieczeniowej lub finansowej. Dla takich klientów czeka oferta pożyczki o oprocentowaniu równym 7.26%. Więcej o ofercie banku Millennium można przeczytać pod poniższym linkiem https://www.czerwona-skarbonka.pl/bank-millennium-opinie-i-recenzja/.

Dodatkowe usługi i łatwość użytkowania

Bank Millennium jest słynny ze swojej przyjaznej bankowości zarówno internetowej, jak i mobilnej. Sama aplikacja, jak i strona internetowa jest bardzo czytelna, a z jej perspektywy możemy z łatwością dokonać wszystkich niezbędnych operacji, od wykonania przelewu, przez doładowanie telefonu, aż po otwarcie nowego produktu bankowego. Dużą innowacją w bankowości internetowej Millennium Banku jest fakt, iż z poziomu strony jesteśmy w stanie połączyć wszystkie konta w innych bankach, dzięki czemu logując się do bankowości Millennium Banku, widzimy sytuacje na wszystkich kontach, które posiadamy w innych bankach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *