Opinie o Solven – Czy warto wziąć pożyczkę?

Bądź finansowym dzikiem!

Opinie o Solven – Czy warto wziąć pożyczkę?

opinie o pozyczkach w solven

Na rynku pożyczek krótkoterminowych istnieje już ponad kilkadziesiąt firm, które chętnie i bez większych formalności udzielają takich usług.  Jedną z nich jest parabank Solven podlegający pod spółkę SOLVEN Finance sp. z o.o. Ten udziela kredytów w kwocie 500 – 8000 zł na okres 7 – 30 dni z opcją refinansowania. Przeczytaj poniższy tekst, aby dowiedzieć się jakie solven opinie ma w internecie i czy rzeczywiście warto skorzystać z jego oferty.

Czy warto brać pożyczki w Solven?

Aby zdecydować o tym czy warto skorzystać z usług Solven należy głębiej poznać szczegóły oferty tego pożyczkodawcy. W tym przypadku możemy liczyć na atrakcyjną chwilówkę o niewygórowanych, jak na branżę chwilówek, odsetkach i RRSO. Pożyczki udzielane są osobom, które ukończyły 18 lat (maks. 75 lat), posiadają udokumentowane dochody i nie figurują w rejestrach dłużników. Nie skorzystają za to osoby przybywające z zagranicy – wymogiem jest posiadanie stałego miejsca zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej i polskiego obywatelstwa.

Proces rejestracji podobnie jak u większości firm pożyczkowych nie jest skomplikowany. Problem z uzyskaniem wsparcia finansowego mogą mieć jednak osoby nieposiadające stałego dochodu. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego pierwszą rzecz, jakiej możemy się spodziewać to weryfikacja zatrudnienia przez pożyczkodawcę. Ten zgodnie z przedstawionym na swojej stronie ma prawo skontaktować się z naszym pracodawcą lub poprosić o przesłanie dokumentów drogą elektroniczną. Zainteresowani, którzy spełniają wymogi mogą złożyć wniosek pod adresem https://www.czerwona-skarbonka.pl/solven-opinie/.

Jakie solven opinie ma w internecie?

Wybierając firmę Solven opinie mogą być decydującym czynnikiem o skorzystaniu z usług tej firmy. W internecie znajduje się ich blisko kilka tysięcy, przy czym w większości pokrywają się one z obietnicami tytułowego pożyczkodawcy. Opinie skupiają się wokół opłat, problemach przy spóźnieniu i minusach decydujących o zmianie pożyczkodawcy.

Częstokroć spotkać można się z komentarzami mówiącymi o długim czasie potrzebnym na decyzję. W przeciwieństwie do zautomatyzowanych systemów w innych firmach, w tym przypadku zetkniemy się z manualną weryfikacją naszej sytuacji finansowej. Nie jest to najlepszy pożyczkodawca, jeśli szukamy ostatniej deski ratunku. Lepiej wówczas udać się do firm oferujących pożyczki bez formalności.

Dobre opinie o Solven można znaleźć w kontekście pierwszej pożyczki. Ta w kwocie 1000 zł udzielana jest większości osób składających wniosek. Pod warunkiem terminowej spłaty nie jest w ogóle oprocentowana, co wcale nie jest częstą promocją. Solven pochwały zbiera za opcję refinansowania – za wniesieniem opłaty możemy przedłużyć okres kredytowania o 7, 14 bądź 30 dni.

Na zdecydowany plus wysokie kwoty do pożyczenia (aż 8000 zł). Udzielane są jednak przy wyższym RRSO mogącym osiągać nawet 1970%. I tak przy 3000 zł do spłaty będziemy mieć 3850 zł. Oprocentowanie w skali miesiąca wynosi 22%.

Możemy natrafić także na głosy mówiące o odmowie pożyczkodawcy przy udzielaniu kolejnej pożyczki. Zdarzają się też sytuacje, w których pożyczkodawca bez wyraźnej przyczyny decyduje się na zerwanie współpracy z klientem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *